Honzik & Besi

O nas

Nazywamy się Friendly Finance i dostarczamy naszym klientom prostych, przyjaznych i nowoczesnych rozwiązań finansowych. Jesteśmy obecni na kilku europejskich rynkach, a naszą największą marką jest Pożyczkomat – serwis oferujący szybkie pożyczki on-line. Naszym celem jest zmiana tradycyjnego sposobu myślenia o finansach osobistych. Nie chcemy działać jak banki, które zawsze chcą nam dać więcej niż rzeczywiście od nich potrzebujemy i wymagają przy tym mnóstwa formalności. Dla nas, finanse to środek do realizacji prostych, codziennych marzeń.

Praca w sektorze finansowym przybliża nam tysiące ludzkich historii. To właśnie one zainspirowały nas do tego, by pomagać potrzebującym. Jedną z takich osób jest 6-cio letni Honzik, którego historię chcielibyśmy Wam opowiedzieć.

Zakup Besi był pierwszym krokiem na długiej drodze do tego, by pomóc temu małemu, wesołemu chłopcu. Aby jednak suczka stała się prawdziwym psem-pomocnikiem musi jeszcze przejść wielomiesięczne i bardzo kosztowne szkolenie. Ale Besi szybko się uczy i ma świetny kontakt z Honzikiem, a dzięki nam, rodzice chłopca nie muszą martwić się o pieniądze. Wspólnie z Wami chcielibyśmy śledzić ich losy. Wierzymy, że historia o chłopcu i psie, który przygotowuje się do roli jego pomocnika będzie dla Was nie tylko porcją ciekawej wiedzy o tym procesie, ale również inspiracją do tego, by rozejrzeć się dookoła i spróbować pomóc tym, którzy tego potrzebują.